top-logo.jpg
Obrázek v topu stránky
Záruka pro ojetá vozidla

FordExtra 12

Zpátky do záruky! Získejte opět záruku na svůj ojetý vůz…

S tímto novým programem budete mít jako zákazník společnosti Ford prospěch z nabízených služeb s využitím nejnovější technologie profesionálních techniků Ford.

A co víc? Získáte záruku na nejnákladnější komponenty, které Vám zajistí maximální pohodu. Jednoduše budete o svůj Ford pečovat společně se společností Ford.

FordExtra 12 poskytuje záruku na díly a práci (jak je popsáno níže) do další servisní údržby doporučené společností Ford; toto platí také pro následné poškození způsobené poruchou kterékoliv části.

Vždy u Vašeho autorizovaného partnera Ford a s originálními náhradními díly.

FordExtra 12 PREMIUM +

MOTOR

Poskytujeme záruku na veškeré lubrikované části bloku motoru a hlavu válce, včetně bloku motoru a hlavy válce, vačkového hřídele, spojovacích tyčí, vahadel, ventilů a jejich vedení, těsnění hlavy válce, olejového čerpadla, zdvihátek, vložek, pístních kroužků, klikových hřídelí a setrvačníku (jedno i dvojhmotový). Záruka kryje poškození dalších částí motoru v důsledku poruchy nebo vady jedné z výše uvedených součástek.

HNACÍ ÚSTOJÍ

Vaše záruka pokrývá komponenty hnacího ústrojí Vašeho vozidla: hřídele, převody, polonápravy, vnitřní hřídele, spoje a ložisko předního kola.

PŘEVODOVKA

Poskytujeme záruku na komponenty převodovky, včetně: hřídelí (primárních a sekundárních), spodku klikové skříně, měniče momentu, diferenciálu, komponent synchronizátoru, interních vidlic a hřídelí, pastorků, pístů a skříně, olejového čerpadla, regulátorů, planetárních pastorků a centrálních kol, interních selektorů, synchronizátorů i zátek. Snímač otáček, diferenciál, řadicí vidlice s hřídelemi, O-kroužky, převodové kolo, ložiska, oběžné kroužky ložisek, ovladač řazení převodových stupňů, synchronizační kroužky. Záruka kryje poškození dalších částí převodovky v důsledku poruchy nebo vady jedné z výše uvedených součástek.

ŘÍZENÍ

Součásti převodky řízení, čerpadlo řízení.

ELEKTRONIKA

Zapalovací modul, rozdělovač, zapalovací cívka, alternátor, startér, řídící jednotka motoru, lambda sonda, vstřikovací čerpadlo/podávací čerpadlo, modul čerpadla řízení, elektronické řídící moduly.

BRZDY

Řídící jednotka ABS a ESP, ABS a ESP snímač, brzdič, hlavní brzdový válec.

CHLAZENÍ

Vodní čerpadlo, termostat.

BEZPEČNOSTNÍ PRVKY

Airbag, řídící jednotka Airbagu.


Podrobné podmínky naleznete zde.